DUŻO UŚMIECHÓW I DOBREJ ZABAWY… czyli Dzień Dziecka z Fundacją Sport i Zabawa!

Intensywnie rozpoczęty czerwiec to sprawka jednego z najważniejszych dni w roku. Oczywiście chodzi
o Dzień Dziecka! W związku z tym wielkim świętem naszych podopiecznych nie mogło zabraknąć gier, zabaw i wielu innych atrakcji podczas zorganizowanych przez nas festynów.

Każda placówka zamawiając imprezę dla swoich przedszkolaków dostosowała program oraz tematykę i rodzaj zabaw stosownie do zainteresowań i preferencji dzieciaków. Nasi animatorzy zadbali, by każdy z nich znalazł coś dla siebie i miło spędził dzień.

Podczas takich spotkań dziećmi zajmowali się nasi wykfalifikowani animatorzy, którzy są zawsze pełni energii, a uśmiech nie schodzi im z twarzy. Zorganizowali oni dzieciom gry i zabawy takie jak: tory przeszkód, przeciąganie liny, zawody sportowe, animacje teatralne czy tańce. Dodatkowo pojawiły się stanowiska majsterkowiczów, miłośników klocków LEGO oraz konstruktorów. Miłą niespodzianką dla dzieci okazały się również bańki mydlane, tatuaże, nauka skręcania balonów oraz stoisko z watą cukrową.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tych fantastycznych imprez, a po więcej relacji zapraszamy na nasze media społecznościowe.

Jeżeli chcesz zorganizować z nami festyn w swojej placówce sprawdź zakładkę: