KADRA

SZYMON CHROSTOWSKI

HEAD COACH, PREZES FUNDACJI

Pasjonat piłki nożnej, mgr Wychowania Fizycznego Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdański, absolwent Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie (podyplomowe studia menadżerskie), trener II klasy lekkiej atletyki, trener piłki nożnej z licencją UEFA A, instruktor gimnastyki korekcyjnej. Ojciec dwójki dzieci.

JAREK HULKO

WICEPREZES FUNDACJI

Magister mgr Wychowania Fizycznego Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdański na kierunku wychowanie fizyczne. Aktywny trener piłki nożnej z licencja UEFA A.  Z pasji również od kilku lat trener przygotowania motorycznego żużlowców Wybrzeża Gdańsk. Założyciel Akademii Rotmanka – organizator wielu obozów, półkolonii i turniejów.

ALEKSANDRA KOZŁOWSKA

MANAGER ZARZĄDAJĄCY

Ola zajmuje się biurem fundacji, na codzień koordynuje współpracę z przedszkolami i partnerami i zarządza wszystkimi procesami i sprawami bieżącymi. Z wykształcenia Magister Ekonomii, w praktyce ogarniaczka chaosu i specjalistka od porządku i ładu organizacyjnego. Gdy nie zarządza jeździ na rowerze, szybko i daleko. Jej ulubiony kolor to szary, a czy w związku z tym lubi jesień? Chętnie ogląda Króla Lwa, bo jej ulubioną bajkową postacią jest Pumba, więc i z Oli jest niezły żartowniś. Do Oli możecie zadzwonić, bo jako managerka przeważnie jest zakopana w papierach.

ANIMATORZY FUNDACJI SPORT I ZABAWA

Dominik Mojek

Ukończył Akademię Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku, dzięki czemu wie, jak poruszyć serca dzieciaków do biegania. W temacie piłki nożnej, ma 3 wcielenia: jest doświadczonym trenerem piłki nożnej, wybitnym graczem oraz zaciętym fanem. Często patrzy w niebo, bo jego ulubionym kolorem jest niebieski. Jest sprytny i dowcipny, to doświadczenie zdobył oglądając ulubioną bajkę Wilk i Zając. Możecie go poznać na zajęciach sportowych oraz budującego kreatywne budowle Lego.

Dawid Zieliński

Trener Piłki nożnej, z wykształcenie specjalista od geografii animator zajęć z dziećmi. Jego ulubiony sport to oczywiście piłka nożna. Dobrze czuje się w otoczeniu niebieskiego i czarnego. Zgadniecie jaką bajkową postać lubi najbardziej? To Kubuś Puchatek! Dawida spotkacie podczas zajęć lego i majsterkowania.

Przemysław Owczarczyk

Zdobył wiedzę i doświadczenie jako trener piłki nożnej i student Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku. I to jest właśnie jego ulubiony sport. Zamiłowanie do piłki nożnej pokrywa z ulubionym kolorem, który otacza go podczas gry i trenowani drużyn piłkarskich. To zielony. To również to kolor jego ulubionej bajkowej postaci. Wiesz jakiej? Smoka Tabalugi znanego z przyjacielskości i chęci niesienia pomocy. Przemek prowadzi zajęcia sportowe, buduje z Wami Lego konstrukcje i majsterkuje.

Maja Popkowska-Stencel

Animatorka przez duże A! Wykształcona w rytmie muzyki - ukończyła Akademię Muzyczną w Gdańsku. Pasjonuje ją taniec. I tą pasją dzieli się z Wami podczas zajęć tanecznych. Gdy nie tańczy buduje fantastyczne konstrukcje z Lego. Maja wybrała dość nietypowy kolor jako swój ulubiony. Kto zgadnie jaki? Złoty. Wytworny kolor pasuję do ukochanej bajkowej postaci Mai - Myszki Miki. Co wolicie tańczyć z Mają czy budować klocki?

Patryk Wojciechowski

To nasz specjalista od wody, czyli instruktor pływania, a do tego trener piłki nożnej UEFA C, która sam również lubi grać. Dodatkowo interesuje się Formułą 1, więc z chłopakami na pewno znajdzie wspólny temat. Lubi kolor zielony. A jeśli chodzi o bajki to jest totalnym fanem Samuraja Jacka i Naruto, chłopca, w którym żyje legendarny lisi demon. Znacie tego bohatera? Patryk prowadzi dla Was zajęcia: Majsterkowanie i Lego.

Julia Cioch

Od zawsze lubiła pracę z dziećmi co skłoniło ją do podjęcia studiów z zakresu pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej. Na każdym kroku chce pomagać maluchom odkrywać świat w kreatywny i ciekawy sposób. Aby pogłębiać wiedzę i umiejętności dzieci dokształca się na każdej wolnej chwili, dzięki czemu ukończyła również studia magisterskie z zakresu filologii angielskiej. Preferuje przemieszczanie się rowerem. Nie oddała serca jednej barwie, lubi różowy, biały i czarny. Gdyby miała się zamieć w postać bajkową z pewnością, stałaby się odlotową Agentką. Julia prowadzi dla Was zajęcia: LEGO kreatywne budowanie.

David Bischoff

Uczył się na kierunku sport znanej Akademię Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku i dodatkowo, poznał sposoby na dobra i rozwojowa zabawę z dziećmi po studiach pedagogicznych. Jako instruktor i trener pokaże Wam jak grać w piłkę nożną i jak dobrze uderzać piłkę w tenisa ziemnego. Czas letnich wakacji spędza jako kierownik i wychowawca kolonijny. Czy zgadniecie jaki jest jego ulubiony sport? Z naszych animatorów można by prawie stworzyć Dream Team piłkarski, bo David również chętnie gra w piłkę. Zaskoczeniem jest, że również jego ulubiona postacią bajkowa jest super zielony smok - Tabaluga! I choć smok jest zielony, to David na przekór lubi najbardziej barwy czerwieni i niebieskiego. Spotkacie go na zajęciach majsterkowania, Lego i multisport.

Bartosz Czulewicz

Połączenie wykształcenia sportowego i pedagogicznego daje postać super trenera UEFA A, który z zamiłowaniem gra w piłkę nożną. Bartek najbardziej lubi szary kolor. Swoim pozytywnym daje dużo siły do zabawy innym. Tej siły uczył się od IronMen - bajkowej postaci. W przedszkolach swoje talenty do dobrej zabawy wykorzystuje na zajęciach ruchowych - multisport, piłka nożna oraz w czasie kreatywnego budowania Lego.

Krzysiek Iwanowski

Krzysiek nie dość, że wyspecjalizował się na AWF w wychowaniu fizycznym to jest również ekspertem w Zarządzaniu w sporcie. Jego ulubiony to kolor biały. Jest zdecydowanym fanem piłki nożnej. Nie zgadlibyście nigdy, że jego ulubiona postacią z bajki jest Andy Anderson (z bajki "Świat według Ludwiczka") 😃. Krzyśka spotykacie na zajęciach z lego, majsterkowania i piłki nożnej.