FUNDACJA SPORT I ZABAWA 

Jesteśmy kreatywnym zespołem, który swoją pasją chce zachęcić dzieci do aktywnego spędzania czasu.

W czasie autorskich zajęć dodatkowych uczymy dzieci wytrwałości, pomagamy im budować wiarę w siebie, zachęcamy do tworzenia relacji z rówieśnikami.

Wierzymy w misję pracy z dziećmi i przekazywania im wartości, które będą mogły wykorzystać w życiu codziennym.

CEL FUNDACJI

Celem naszej Fundacji jest rozwój nauki, edukacji
i wychowania. Dążymy do wyrównania szans edukacyjnych oraz sportowych dzieci i młodzieży oraz do upowszechniania kultury fizycznej i sportu. Stawiamy na walkę z chorobami cywilizacyjnymi i przeciwdziałanie patologiom społecznym.

Współpracujemy z klubami sportowymi, szkółkami piłkarskimi, stowarzyszeniami kultury fizycznej, fundacjami, szkołami, przedszkolami oraz z firmami i osobami fizycznymi. Mamy bardzo szeroką ofertę, jesteśmy w stanie zorganizować niemalże każde wydarzenie, festyn czy imprezę integracyjną.

ROCZNIE

KADRA

SZYMON CHROSTOWSKI

HEAD COACH, PREZES FUNDACJI

Pasjonat piłki nożnej, mgr Wychowania Fizycznego Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdański, absolwent Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie (podyplomowe studia menadżerskie), trener II klasy lekkiej atletyki, trener piłki nożnej z licencją UEFA A, instruktor gimnastyki korekcyjnej. Ojciec dwójki dzieci.

JAREK HULKO

WICEPREZES FUNDACJI

Magister mgr Wychowania Fizycznego Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdański na kierunku wychowanie fizyczne. Aktywny trener piłki nożnej z licencja UEFA A.  Z pasji również od kilku lat trener przygotowania motorycznego żużlowców Wybrzeża Gdańsk. Założyciel Akademii Rotmanka – organizator wielu obozów, półkolonii i turniejów.

ALEKSANDRA KOZŁOWSKA

MANAGER ZARZĄDAJĄCY

Ola zajmuje się biurem fundacji, na codzień koordynuje współpracę z przedszkolami i partnerami i zarządza wszystkimi procesami i sprawami bieżącymi. Z wykształcenia Magister Ekonomii, w praktyce ogarniaczka chaosu i specjalistka od porządku i ładu organizacyjnego. Gdy nie zarządza jeździ na rowerze, szybko i daleko. Jej ulubiony kolor to szary, a czy w związku z tym lubi jesień? Chętnie ogląda Króla Lwa, bo jej ulubioną bajkową postacią jest Pumba, więc i z Oli jest niezły żartowniś. Do Oli możecie zadzwonić, bo jako managerka przeważnie jest zakopana w papierach.

ANIMATORZY FUNDACJI SPORT I ZABAWA

Dawid Zieliński

Trener Piłki nożnej, z wykształcenie specjalista od geografii animator zajęć z dziećmi. Jego ulubiony sport to oczywiście piłka nożna. Dobrze czuje się w otoczeniu niebieskiego i czarnego. Zgadniecie jaką bajkową postać lubi najbardziej? To Kubuś Puchatek! Dawida spotkacie podczas zajęć lego i majsterkowania.

Ania Siemborska

Siatkarka, z wykształcenia Pani pedagog, która wszystkie dzieciaki otacza ciepłą aurą dobrej zabawy. Sama gra w siatkówkę i umie w czasie zajęć wzbudzić ducha zespołu. Jej ulubionym kolorem jest żółty, więc ciągle szuka słońca 🙂 Chętnie podzieli się z Wami opowieściami o Szczerbatku! Nie znacie tej postaci, koniecznie obejrzyjcie bajkę "Jak wytrenować smoka". Anię spotkanie na zajęciach z kreatywnego budowania LEGO.

© Sport i Zabawa | Created with ♥ Gienia Malenia & Mateusz Okła