Obóz wędrowny bez telefonu
Beskidy 2020

Obóz wędrowny w górach „Góry bez telefonu”

Data: 26/06 – 5/07 2020

Bez telefonów, Internetu i gier na konsoli! 9 dni wędrówki po Beskidach! Młodsze dzieci stacjonują w jednym miejscu, starsze wychodzą na 2-3 dniowe wędrówki! Będziemy spali w namiotach, starsi czasami w schroniskach, wiele posiłków przygotujemy sami na ognisku, a wieczory spędzimy, śpiewając przy dźwiękach gitary.

Czy warto? Na pewno! Będziemy się uczyli zaradności, samodzielności i życia w grupie. Słuchania, pomocy innym i rozmawiania – nie przez Messengera, a w cztery oczy. Pobawimy się w podchody, zbudujemy szałasy i dużo zwiedzimy. Górskie wędrówki, urozmaicimy zajęciami sportowymi: gimnastyka, gra w piłkę, koszykówkę, tańcami, baseballem i aerobikiem. 

 

Ile to kosztuje: koszt 1800 zł i nie zabieramy „kieszonkowego”. Wszystko jest już w cenie. Pociąg tam i z powrotem, wyżywienie, ubezpieczenie, atrakcje i całodobowa opieka doświadczonej kadry.

Ilość miejsc:  50

Dla kogo: oferta skierowana dla chłopców dziewczynek: 9 -15 lat

Dlaczego warto nam zaufać?
– od ponad 6 lat organizujemy obozy i półkolonie
– wszystkie nasze imprezy organizujemy zgodnie z wytycznymi kuratorium oswiaty
– posiadamy wszelkie możliwe uprawnienia: kierowników wypoczynku, opiekunów kolonijnych, ratowników wodnych i medycznych, nauczycieli szkolnych, instruktorów i przewodników górskich.
– łącznie w naszych imprezach wzięło udział ponad 1000 zadowolonych dzieci
– na co dzień prowadzimy zajęcia w szkółkach piłkarskich, szkołach i przedszkolach, pod naszą stałą opieka trenuje miesięcznie ponad 600 dzieci.

W każdym momencie trwania obozu będą Państwo mogli zadzwonić do kogoś z kadry i dowiedzieć się, jak radzi sobie Państwa pociecha.

Kontakt

Łukasz Witek Szymon Chrostowski
ul. Płomienna 6
80-174 Gdańsk
NIP 604 017 71 62

kontakt@sportizabawa.pl

© Sport i Zabawa | Created with ♥ Gienia Malenia & Mateusz Okła