OBOZY 2022

Organizujemy obozy letnie i zimowe już ponad 9 lat. Zorganizowaliśmy ponad 50 wydarzeń zarówno w okresie zimowym jak i letnim, a dzieci biorące udział w naszych obozach miały okazję poznać polskie góry, mazurskie jeziora a także zgłębić tajemnice kaszubskich zakątków.

Nasze obozy i półkolonie są zgłaszane do Kuratorium Oświaty i organizowane zgodnie z wszystkimi wytycznymi.

AKTUALNE OFERTY

OBÓZ OFFLINE 2022

LATO 2022 zachęcamy spędzić na pięknych Mazurach wędrując od jeziora do jeziora przez pola i lasy…

Do udziału w obozach zapraszamy dzieci w wieku 6 – 14 lat.

Bez telefonów, bez Internetu, bez gier na konsoli. Na pozór przerażająco, ale w tym tkwi sekret. Spędzamy tydzień wędrując po Mazurach z przewodnikami oraz naszymi trenerami. Śpimy pod namiotami i w naszej kwaterze w Sterławkach, jedzenie przygotowujemy sobie sami nad ogniskiem, a wieczory spędzamy przy akompaniamencie gitary i wspólnym śpiewie.

Szczegółowy opis i program obozu znajdziesz klikając tu

OBÓZ WĘDROWNO-STACJONARNY KASZUBY 2022

Bez telefonu, internetu i gier na konsoli! 6 dni wędrówki po Kaszubach z opiekunami. Będziemy spali w namiotach, kąpali się w jeziorach, wiele posiłków ugotujemy sami na ognisku, a wieczory spędzimy śpiewając przy dźwiękach gitary.

CZY WARTO?! NA PEWNO!

Będziemy się uczyli zaradności, samodzielności i życia w grupie. Słuchania, pomocy innym i rozmawiania – nie przez Messengera, a w cztery oczy. Pobawimy się w podchody, zbudujemy szałasy i będziemy obcować z naturą. Wędrówki urozmaicimy zajęciami sportowymi, gimnastyką i grą w piłkę.

Koszt: 1500 zł (nie zabieramy kieszonkowego, wszystko jest w cenie!)

OBÓZ SPORTOWY 2022

W zeszłym roku pojechaliśmy na nasz pierwszy obóz do Nowej Wsi Przywidzkiej. Dzieciaki wróciły zachwycone, więc w tym roku nie zamierzamy zmieniać lokalizacji. Na miejscu czekają na nas pokoje z TV i łazienkami, 3 posiłki dziennie oraz dwa treningi sportowe w ciągu dnia.

Dla osób, które zastanawiają się nad pierwszym obozem, to miejsce idealne by pierwszy raz wysłać pociechę. Najfajniejszym aspektem wyjazdu jest ponad 30 atrakcji, które czekają na nas w ośrodku: Park linowy, Basen, Łucznictwo, Mini Golf, Tor Komandosa, Footgolf i wiele innych!

TERMIN: 12-18.07.22       
KOSZT: 1500 zł