EDUKACJA SPORTOWA |

OBOZY i PÓŁKOLONIE

Kim jesteśmy?
Co robimy?

FUNDACJA SPORT i ZABAWA to kreatywny zespół z pasją, zamiłowaniem do aktywności fizycznej i wierzących w misje pracy z dziećmi, by przekazywać im wartości, jakimi są sport i zdrowy tryb życia, oraz zasady gry fairplay.

FERIE LETNIE I ZIMOWE Z FUNDACJA SPORT I ZABAWA

Obozy i półkolonie

Od 2012 roku organizujemy obozy i półkolonie, letnie i zimowe. Byliśmy już na Kaszubach, Mazurach oraz na obozie w górach. Wszystkie nasze imprezy organizujemy zgodnie z wytycznymi kuratorium oświaty. Posiadamy wszelkie możliwie uprawnienie: kierowników wypoczynku, opiekunów kolonijnych, ratowników wodnych, ratowników medycznych, nauczycieli szkolnych, instruktorów i przewodników górskich. Podczas wyjazdów dbamy o bezpieczeństwo dzieci, o wszechstronny rozwój sportowy, ale nie zapominamy o dobrej zabawie. Łącznie w naszych obozach wzięło już udział ponad 1000 dzieci.

Obozy i kolonie

EDUKACJA SPORTOWA

Szkółki piłkarskie

Poprzez zabawę wdrażamy elementy koordynacji ruchowej, sprawności ogólnej, techniki piłkarskiej i współpracy w zespole. Nawiązaliśmy współpracę z kilkoma klubami sportowymi i wykorzystując ich struktury, prowadzimy tam zajęcia w oparciu o swoje programy treningowe.

Posiadamy wykwalifikowaną kadrę trenerską, którą koordynują licencjonowani trenerzy UEFA A – Szymon Chrostowski i Jarosław Hulko

To oni nadają kierunek rozwoju naszych szkółek, bazując na stworzonym planie szkolenia. Kadra trenerska składa się z kilkunastu trenerów, wszyscy posiadają licencję UEFA B lub C., cały czas rozwijając się w licznych szkoleniach, kursach i stażach trenerskich. Aktualnie koordynujemy treningi i prowadzimy kluby:

EDUKACJA SPORTOWA

Rodzic moim trenerem ™

Nasz autorski projekt skierowany do rodziców najmłodszych dzieci, którzy podczas wspólnych zajęć sportowych bawią się razem z dziećmi. 

Podczas organizowanych przez nas zajeć w ramach projektu w gminie Przywidz wzieło ponad 300 rodziców i dzieci.

ORGANIZACJA IMPREZ

Eventy sportowe

OD SPARINGÓW, FESTYNÓW, URODZINY PO TURNIEJE SPORTOWE.
Od kilku lat organizujemy turnieje piłkarskie dla dzieci i młodzieży. Nasz cykl turniejów SPORT i ZABAWA CUP 2018 i 2019 objęty był patronatem Wojewody Pomorskiego.

Obojętnie ile ma się lat, sport to zdrowie. A o to zdrowie i zrównoważony rozwój warto zadbać od małego.

W trójmiejskich przedszkolach prowadzimy Kluby Aktywnego Przedszkolaka. Aktywność fizyczna to nie tylko dyscypliny sportowe, ale każda forma ruchu. A ruch jest niezbędny do właściwego rozwoju psychoruchowego dzieci.

EDUKACJA SPORTOWA

Klub Aktywnego
Przedszkolaka

beautiful-child-childhood-1805843

Obojętnie ile ma się lat, sport to zdrowie. A o to zdrowie i zrównoważony rozwój warto zadbać od małego. W trójmiejskich przedszkolach prowadzimy wachlarz zajęć dodatkowych oraz cykliczne comiesięczne warsztaty tematyczne. Przedszkolakom proponujemy Lego kreatywne budowanie, majsterkowanie, klub szalonego naukowca oraz zajęcia sportowe. Aktywność fizyczna to nie tylko dyscypliny sportowe, ale każda forma ruchu. A ruch jest niezbędny do właściwego rozwoju psychoruchowego dzieci.

Zajęcia dodatkowe w przedszkolu

EVENTY SPORTOWE

Sportowe urodziny

Zastanawiacie się Państwo jak i gdzie zorganizować imprezę urodzinową dla swojego dziecka? Szukacie czegoś oryginalnego? Czegoś na miarę marzeń Waszego dziecka?

Zapraszamy na nasze tematyczne urodziny, gdzie energiczni animatorzy zamienią imprezę urodzinową w bajeczną krainę zabawy i sportu! Ogranicza nas tylko wyobraźnia i bezpieczeństwo.

O nas

Sport i zabawa to zespół kreatywnych ludzi, którzy współpracując z rozmaitymi podmiotami zajmują się pisząc najogólniej krzewieniem kultury fizycznej. Współpracujemy z klubami sportowymi, szkółkami piłkarskimi, stowarzyszeniami kultury fizycznej, fundacjami, szkołami, przedszkolami oraz z firmami i osobami fizycznymi. Mamy bardzo szeroką ofertę, jesteśmy w stanie zorganizować niemalże każdą imprezę. Bierzemy udział w międzynarodowych turniejach sportowych (m.in. w Belgii i Danii) oraz kilkuset turniejach krajowych.

SZYMON CHROSTOWSKI
HEAD COACH

Mgr Wychowania Fizycznego Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdański, absolwent Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie (podyplomowe studia menadżerskie), trener II klasy lekkiej atletyki, trener piłki nożnej z licencją UEFA A, instruktor gimnastyki korekcyjnej. Ojciec dwójki dzieci.

1600

DZIECI

100

PRZEDSZKOLI

50

OBOZÓW I PÓŁKOLONII

20

ANIMATORÓW

Rekomendacje

Newsy

Kontakt

Fundacja Sport i Zabawa
ul. Płomienna 6
80-174 Gdańsk
NIP 604 021 82 92