URODZINY

Zorganizuj z nami wspaniałe przyjęcie urodzinowe dla swojego dziecka. Wybierz odpowiedni scenariusz zabawy a my zajmiemy się całą resztą! Zadbamy o fantastyczną zabawę, atmosferę, nastrój solenizanta/ki oraz gości w tym wyjątkowym dniu. Przyjęcia urodzinowe organizujemy w dogodnej dla Państwa lokalizacji – w miejscu zamieszkania, sali zabaw, przedszkolu, hotelu, restauracji, w ogrodzie, na pikniku. Jesteśmy otwarci na wszelkie pomysły. Wspólnie stworzymy wyjątkowy program. Działamy dla Was kreatywnie! 

KREATYWNE 

Największe zaangażowanie osiąga się przez tworzenie, próbowanie, odkrywanie, eksperymentowanie. Proponujemy urodziny kreatywne, które uczynią dzień Waszych dzieci niezapomnianym. To prawdziwa gratka dla miłośników pracy twórczej, którzy w trakcie urodzin stworzą samodzielnie własną biżuterię pełną koloru i blasku, twórczą mandalę, udekorują ceramiczny kubek lub marmurkowe doniczki albo bawełnianą torbę, która pomieści wszystkie skarby. Oprócz tego poznamy fantastyczną sztukę malowania na ciele a wszystko to umili nam muzyka w trakcie imprezy.

Cena już od 680 zł/ 10 os. +  jubilat gratis

BAJKOWE

Prawdziwa gratka dla fanów bajkowych postaci. Dzieci spędzą czas pełen wrażeń z ulubionymi  bohaterami i wyruszą na ekscytujące misje. Nie zabraknie kolorowych przebieranek i mnóstwa  akcesoriów. A wszystko to dostosowane do wieku i humorku dzieci, przeplatane beztroskimi harcami.

Cena już od 680 zł/ 10 os. +  jubilat gratis

ALE CYRK!

Każdy, kto chociaż raz był w cyrku z pewnością go zachwycił. To wizualna uczta, feeria barw,  festiwal kreatywności i fantazji. Urodzinki Cyrkowe to świetny pomysł aktywnego i efektywnego  spędzania czasu. Zabawa wypełniona po brzegi kolorowymi rekwizytami, ciekawostkami  dotyczącymi pracy cyrkowca, praktycznymi ćwiczeniami i zadaniami dla dzieci – kręcenie  talerzykami, żonglerka piłeczkami, chodzenie na szczudłach, tańczące hula hop, zabawy  zręcznościowe i wiele innych. Stawiamy przed dziećmi wyzwania na ich miarę, dostosowując do  wieku. Te zabawy dają wiele satysfakcji i radości! 

Cena już od 680 zł/ 10 os. +  jubilat gratis

BEAUTY PARTY

Wyjątkowa propozycja zorganizowania urodzin dla młodych dam. Niezapomniane przyjęcie w czarującej strefie piękna, podczas których gra relaksująca muzyka. Przyjęcie zapewni mnóstwo atrakcji dla solenizantki i jej koleżanek. Każda z uczestniczek pozna tajniki dbania o cerę, przygotuje własne błyszczyki, wybierze najmodniejszy kolor do paznokci,  przemieni swoją fryzurę przy użyciu kolorowych warkoczyków lub zmywalnego spray do włosów oraz zaprezentuje się na czerwonym dywanie. Jest przy tym dużo zabawy i dobrego humoru – typowe  małe kobietki  

Cena już od 680 zł/ 10 os. +  jubilat gratis

FABRYKA MAŁEGO CHEMIKA

Zapraszamy wszystkich chętnych wrażeń do ekscytującej, chemicznej przygody!  Czeka Was wiele niespodzianek i wybuchowych eksperymentów. Chcesz posmakować i przygotować  dymiące napoje, a może spróbować błyskawicznych lodów? Te i wiele innych atrakcji przekażemy w  łatwy i zabawny sposób wtajemniczając wszystkich gości w efektowne doświadczenia chemiczne. A  wszystko pod okiem naszego Animatora. 

Cena już od 680 zł/ 10 os. +  jubilat gratis

TANECZNO-SPORTOWE

Urodzinowe wygibasy taneczno – sportowe, to coś co tygryski o niespożytych pokładach energii lubią najbardziej. Nie obejdzie się bez pachołków, tobołków, wielkich kroków i wyskoków. Będziemy biegać, skakać i tańcować. Nauczymy się układu tanecznego, zabawimy w Lidera – króla parkietu, weźmiemy udział w drużynowych zmaganiach a zwieńczeniem naszych urodzinowych aktywności będzie ‘posprzątanie boiska’ po bitwie z kolorowych balonów. Tańce, hulańce i zabawy sportowe dostosowane do wieku i upodobań urodzinowych gości.

Cena już od 680 zł/ 10 os. +  jubilat gratis

Zapraszamy do kontaktu:
Telefon: 509709819
E-mail: biuro@akademiakaseta.pl