Festyny, pikniki oraz wydarzenia okolicznościowe 

Wszechstronna oferta zajęć na świeżym powietrzu dla dużych grup, atrakcje i konkursy, konferansjerzy, świetna zabawa.
Podczas organizowanych przez nas wydarzeń dzieci uczestniczą w kreatywnych zajęciach i zabawach. Każdy festyn przygotowujemy od podstaw z uwzględnieniem zainteresowań dzieci lub okazji z jakiej się spotykamy.

Oferujemy festyny w jednym temacie, gdy wszystkie stacje zadań są osadzone w danej tematyce. Przygotowujemy też festyny – krainę różnorodności – gdzie każde stoisko jest poświęcone wyjątkowemu zadaniu.

Oferujemy wydarzenia w postaci 8 różnorodnych stacji, tak by każde dziecko mogło aktywnie, w kameralnym gronie uczestniczyć w danej zabawie, bez konieczności czekania na swoją kolej, co czyni festyn dynamicznym i atrakcyjnym.

Nasi animatorzy wplatają w zajęcia swoje pasje, co czyni zajęcia autentycznymi i nietuzinkowymi.
W ramach festynu poza autorskim programem przygotowywanym specjalnie pod oczekiwania każdego przedszkola, dzieci będą mogły skorzystać z:

Grafika wektorowa Balony gumowe, obrazy wektorowe, Balony gumowe ilustracje i kliparty Zajęć sportowych (np. przeciąganie liny, tory przeszkód, drabika koordynacyjna, chodzenie po linie)

Grafika wektorowa Balony gumowe, obrazy wektorowe, Balony gumowe ilustracje i kliparty  Zajęć tanecznych (dyskoteka, konkurs talentów, „djowanie”, nowe kroki)

Grafika wektorowa Balony gumowe, obrazy wektorowe, Balony gumowe ilustracje i kliparty  Zajęć z majsterkowania (Autorski program – Stwórz coś z niczego – warsztaty kreatywnego wykorzystania materiałów codziennego użytku)

Grafika wektorowa Balony gumowe, obrazy wektorowe, Balony gumowe ilustracje i kliparty  Zawodów sportowych i sprawnościowych

Grafika wektorowa Balony gumowe, obrazy wektorowe, Balony gumowe ilustracje i kliparty  Stoisk z malowaniem buziek

Grafika wektorowa Balony gumowe, obrazy wektorowe, Balony gumowe ilustracje i kliparty  Stoisk z watą cukrową

Teatrzyki

Nasz zespół przygotowuje dla dzieci również dwa rodzaje teatrzyków dla małych i dużych grup przedszkolnych. Przedszkolakom proponujemy uczestnictwo w dwóch sztukach:

Zaślubiny Polski z morzem

Przedstawienie o odzyskaniu przez Polskę niepodległości. Scenariusz, scenografia i wystąpienie są przygotowane we współpracy z aktorami, którzy od lat występują przed najmłodszymi widzami. Teatrzyk trwa 30 minut i jest przeznaczony dla małych i dużych grup przedszkolnych. Posiadamy własna scenę i scenografia, przyjeżdżamy z pełnym zapleczem technicznym.

Przygoda Misia Wojtka

Opowieść o przygodach Misia z generałem Andersem i jego żołnierzami. Teatrzyk, w którym dzieci aktywnie uczestniczą w przedstawieniu. Teatrzyk trwa 30 minut. Możliwe jest zorganizowanie przedstawienia w ogrodzie. Posiadamy własna scenę i scenografia, przyjeżdzamy z pełnym zapleczem technicznym.