Sportowy obóz zimowy
Skorzewo 2020

Głównym kryterium przy wyborze miejsca był warunek, aby zawodnicy trenowali, spali i jedli posiłki w jednym budynku. I udało się ! Jedziemy do Skorzewa gdzie czeka na nas duża sala gimnastyczna, stołówka i hotel z pełnym węzłem sanitarnym (pokoje z łazienkami, sala konferencyjna, sala gier i zabaw).

Wyjazd co prawda dopiero 11 stycznia 2020, ale zapisy przyjmujemy już dziś. Dla osób, które zdecydują się zapisać dziecko i wpłacić zaliczkę w październiku przewidujemy rabat w wysokości 150zł!

Do Skorzewa dojedziemy pociągiem. Zabierzemy Państwa pociechy w sobotę o 10 rano i odstawimy w piątek wieczorem. Zapewniamy opiekę i treningi wykwalifikowanej kadry trenerskiej (UEFA A), cztery posiłki dziennie, ubezpieczenie NNW, transport w obie strony. W środę w ramach odpoczynku pojedziemy na wycieczkę do Kościerzyny, gdzie spędzimy czas w sali zabaw oraz zregenerujemy się w Aquaparku. W połowie obozu – odnowa biologiczna wskazana 🙂

Wynajęliśmy cały obiekt, mamy do dyspozycji salę gimnastyczną więc nikt nie będzie narzekał na brak gry w piłkę. Planujemy codziennie dwa treningi oraz wieczorne granie. Do tego liczne konkursy, gry i zabawy, treningi formacjami i indywidualne (w tym bramkarskie).

Tradycyjnie już na nasze obozy nie zabieramy tabletów ani telefonów – ale w tym roku dokładamy kolejną nowość – nie bierzemy kieszonkowego. Zauważyliśmy, że na poprzednich turnusach dzieci odżywiały się nie do końca po myśli naszej pani dietetyk. Słodycze zastąpimy zdrowymi przekąskami i owocami. Zapewniamy, że dzieci nie będą głodne, a tygodniowy „detox” od urządzeń elektronicznych oraz słodyczy – każdemu dobrze zrobi. Oczywiście będą małe wyjątki, nikt chyba nie wyobraża sobie obozu bez turnieju FIFA i wspólnego oglądania meczu.

Naszą ofertę kierujemy do dzieci urodzonych w latach 2005-2012 trenujących na co dzień we wszystkich współpracujących z nami klubach (oraz tych niezrzeszonych), bez względu na poziom sportowy. Podzielimy dzieci na mniejsze grupy, sugerując się wiekiem i umiejętnościami. Dodatkowo planujemy treningi motoryczne, gimnastyki korekcyjnej oraz sportów walki. Chcemy, aby każdy wrócił z obozu zadowolony.

Bo liczy się SPORT i ZABAWA !

Więcej informacji u trenera Łukasza: tel. 502 371 288

Zapisy: obozy@sportizabawa.pl

Nie zwlekaj z podjęciem decyzji, w naszych szkółkach trenuje ponad 200 dzieci, a mamy tylko 35 miejsc !